Novinky

Benefiční pochod na Lysou - změna termínu

Benefiční pochod na Lysou - změna termínu

21. 9. 2017–0. 0. 0000

Vážení a milí přátelé,

vzhledem k deštivému a chladnému počasí, které se v následujících dnech nechce umoudřit, přesouváme Benefiční pochod na Lysou horu na příští sobotu 30. září 2017 - za stejných podmínek.

Autobus bude opět zajištěn na sobotu 30. září 2017 na cestu TAM i ZPĚT a to ze Vsetína (hotel Vsacan) v 7:30, z Valašského Meziříčí (autobusové nádraží) v 8:00 a z Rožnova pod Radhoštěm (autobusové nádraží) v 8:30. Jízdné činí 40-50,- Kč, max. počet cestujících je 50 lidí. Více informací na tel. číslech 777 858 537 a 777 238 777.

Protože se tato informace o změně termínu pochodu nemusí ke všem dostat, bude i tuto sobotu zajištěn prodej triček v Ostravici na parkovišti U Trafa od 8:00 a v 10:00 pod vedením Honzy Čupy můžete Lysou horu zdolat.

Sdílejte prosím tyto informace mezi své přátele. Omlouváme se za vzniklé komplikace a budeme se na všechny těšit tuto i příští sobotu.

Váš Nadační fond Jonášek

Více

Tričko - Na Lysou pro Kubu

Tričko - Na Lysou pro Kubu

14. 9. 2017–0. 0. 0000

Zájemci o koupi trička ne benefici Kuba si jej mohou zakoupit na těchto prodejních místech:

  • Valašské Meziříčí: Obchodní centrum Cimala, 1. patro prodejna látky, záclony
  • Nový Jičín: Kostelní ulice, Bella Donna dámská móda

Více

Benefiční pochod Na Lysou pro Kubu

Benefiční pochod Na Lysou pro Kubu

29. 8. 2017–0. 0. 0000

Nadační fond Jonášek zahajuje novou tradici: dne 23. září uskutečníme historicky první výšlap na Lysou Horu s Nadačním fondem Jonášek. Letošní první ročník má podtitul "Na Lysou pro Kubu". Tímto pochodem bychom chtěli pomoct pětiletému Kubíkovi Stříteskému z Ratiboře, který se dlouhodobě léčí s akutní leukemií. Když už vypadalo, že Kubík svůj boj vyhrál, vyskytly se závažné problémy a Kuba onemocněl vzácnou nemocí kostní dřeně (myelodysplastický syndrom).

Jedinou možností k jeho úplnému vyléčení je transplantace kostní dřeně.

Našim pochodem, který jsme zorganizovali, bychom chtěli také oslovit potencionální dárce, aby vstoupili do registru dárců kostní dřeně.

Zakoupením trička s motivem pochodu, přispějete na náklady léčby. Celou částku, kterou vybereme předáme rodině Kubíka k pokrytí nákladů náročné léčby.

Těšíme se, že se 23. září sejdeme v Ostravici v hojném počtu a společně vystoupíme na vrchol Lysé hory a podpoříme tím dobrou věc.

Záštitu nad výstupem si vzal nejpovolanější z povolaných HONZA ČUPA, který již pět let denně chodí z Ostravice na Lysou Horu.  Další osobností, která přislíbila svou účast je i ultramaratonský jezdec na kole SVAŤA BOŽÁK.

Start je v 10.00 hodin v Ostravici na parkovišti U Trafa (Opičárna U Sluníčka).  Doporučujeme dojet na místo min. s hodinovým předstihem, abyste měli místo na zaparkování a čas na zakoupení trika.

Těšíme se nás Vás

Plakát v pdf ke stáhnutí najdete zde.

Nadační fond Jonášek

Více

Předání ceny výherci z Jonáškova zábavného odpoledne

Předání ceny výherci z Jonáškova zábavného odpoledne

28. 5. 2017–0. 0. 0000

Ceny z Jonáškova zábavného odpoledne byly předány.

Více

Reportáž ze 7. Jonáškova zábavného odpoledne

Reportáž ze 7. Jonáškova zábavného odpoledne

26. 5. 2017–0. 0. 0000

Reportáž ze 7. Jonáškova zábavného odpoledne natočil náš partner - Regionální televize a naleznete ji zde.

Fotografie z celé akce, které nafotil Vlasta Dřímal, naleznete zde.

Více

Tisková zpráva k 7. ročníku Jonáškova odpoledne

Tisková zpráva k 7. ročníku Jonáškova odpoledne

23. 5. 2017–0. 0. 0000

Ve dnech 20. a 21. května 2017 proběhla již 7. benefiční akce „Jonáškovo zábavné odpoledne“. Jde o kulturně
společenskou akci pro celou rodinu, kterou navštěvují obyvatelé z celého Vsetínského okresu a okolních měst či obcí. Letos amfiteátr a park zámku Kinských navštívilo 2181 platících dospělých a 1500 neplatících dětí. Záštitu nad touto akcí letos převzala radní Zlínského kraje paní Michaela Bláhová a starosta města Valašské Meziříčí pan Robert Stržínek. O hudební program se postaraly tyto hudební skupiny a umělci: Ready Kirken, Marek Ztracený, Vladimír Merta, Voxel, Vojta Kotek se skupinou This, Maxíci, Eva Matějovská + W.A.F., Kanon, The Syrup a další. Nedílnou součástí je i bohatý doprovodný program. Za zmínku stojí mobilní planetárium a projekční laserová střelnice. Akci pravidelně svou účastí a vybranými penězi podporují motorkáři, kterých se po oba dny v parků sešlo více než 200.

Tato benefiční akce získala pro Nadační fond Jonášek 194 156,- Kč.

Získané peníze budou použity na...

Více

Podporují nás