Novinky

Jonáškovo zábavné odpoledne 2024

Jonáškovo zábavné odpoledne 2024

4. 4. 2024

Jonáškovo zábavné odpoledne 2024 se bude konat ve dnech 18. - 19. 5. 2024. Plakát v plném rozlišení je zde.

Více

Umění pomáhat dětem

Umění pomáhat dětem

14. 2. 2024

Srdečně Vás zveme na krásnou akci, Výstavu nejen místních umělců, které připravilo Muzejní a galerijní centrum ve spolupráci s Nadačním fondem Jonášek
"UMĚNÍ POMÁHÁ DĚTEM
Pojďte se spolu s námi na chvíli zastavit a zasnít se a podívat se na krásná díla.

Cílem výstavy je představit díla autorů, kteří se touto formou rozhodli přispět na pomoc dětem s onkologickým onemocněním. Po skončení výstavy proběhne v prostorách zámku Žerotínu ve Valašském Meziříčí, aukce vystavených děl, jejíž výtěžek půjde NF Jonášek. Slavnostní vernisáž, kterou bude výstava zahájena, proběhne ve středu 21.února v 18.00hodin v prostorách KZ-2.patro galerie.

Přijďte prosím podpořit dobrou věc. 

Těšíme se na vás, děkujeme.

Více

JONÁŠKOVA VÁNOČNÍ KOMETA 2023

JONÁŠKOVA VÁNOČNÍ KOMETA 2023

6. 2. 2024

Letos jsme  již třetím rokem obdarovávali nemocné děti vánočními dárky pod názvem Jonáškova vánoční kometa.

Děkujeme všem dárcům, sponzorům, že jsme díky Vám mohli aspoň na chvíli rozzářit oči těchto nemocných dětí a pořídit jim jejich vysněná přání.

Více

Jonáškova vánoční kometa

Jonáškova vánoční kometa

20. 11. 2023

Mili rodiče,

oslovujeme vás s nabídkou podpory v rámci benefiční akce Jonáškova vánoční kometa. Jedná se o možnost zakoupení vánočního dárku pro vaše dítě dle jeho vlastního výběru. Dárek zakoupíme z příspěvků dobrovolných dárců a sponzorů. Součástí akce bude medializaci příběhu - na webu Nadačniho fondu Jonášek, na sociálních sítích, případně v médiích. Budeme rovněž požadovat Vaši úzkou spolupráci formou poskytnuti fotografii dítěte, jeho životního příběhu a v případě zakoupení dárku i fotografie nebo i video dítěte s dárkem. V případě zájmu prosíme o Vaši zpětnou vazbu.

Váš

Nadačni fond Jonášek

Více

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

29. 8. 2023

Děkujeme Davidu Březovjákovi, který vyrazil pěšky v rámci dobrotúry ze Zlína do Berlína. Po cestě vysílal živé streamy a tímto dokázal na své cestě dlouhé téměř 550 km vybrat rehabilitaci Zuzanky, kterou Nadační fond již dlouhou dobu podporuje krásnou částku bezmála 30.000,-Kč.

DAVIDE děkujeme jsi borec.

Více

Davidova dobrotúra

Davidova dobrotúra

18. 8. 2023

Přátelé, oslovil nás Březovják David z Hošťálkové, že chce udělat túru ze Zlína do Berlína k Braniborské bráně. Slovo dalo slovo a my se s Davidem rádi domluvili.....
Během této cesty bude vysílat streamy a tímto žádat sledující o finanční příspěvek, který chce potom věnovat na dobrou věc. David si vybral Nadační fond Jonášek a vybranou částku věnuje na podporu těžce nemocné Zuzanky, kterou NFJ již dlouhodobě podporuje.
David vyráží ve speciálním tričku 11.08.2023 ze Zlína. Na startu budeme s ním i se Zuzkou a jejími rodiči a vyprovodíme Davida na jeho dlouho cestu, která měří 552,3 km a David by ji chtěl ujít za 11 - 12 dní.
Před startem 11.08. ve 12.30 bude mít David ještě rozhovor v Hitrádiu Zlín, kde se dozvíte o túře bližší informace. Rozhovor můžete poslouchat na frekvencích :
• Zlín 91,7 FM
• Vsetín 102,5 FM
• Uherské Hradiště 101 FM
• Uherský Brod 96,2 FM.
Přátelé pojďme prosím Davida společně podpořit sledováním jeho túry a pomozme společně Zuzce.
Sledovat Davidovu túru do Berlína můžete na:
Instagram - zde bude průběžně přidávat fotky a videa z cesty pomocí funkce příběh a taky to bude neustále k vidění v Davidovém výběru příběhů. Zde: https://instagram.com/ nebo při vyhledání @davidbrezovsky
Tik Tok - na téhle platformě bude streamovat 3-4 hodiny denně. Zde: https://www.tiktok.com/ - @david.brezovjak8
DĚKUJEME VÁŠ NFJ

Více

Podporují nás