Patroni Nadačního fondu Jonášek

Patroni Nadačního fondu kapela Porta Inferi

Patroni Nadačního fondu kapela Porta Inferi

Od letošního roku 2019 se stala partnerem Nadačního fondu Jonášek kapela PORTA INFERI.

Kapela hraje symfonický power metal plný energie, momentu překvapení, melodiky i agrese.

Ostrá partička muzikantů ukazuje, že se do toho umí pořádně opřít a power metal v jejich podání se dostává do nové dimenze.

Zároveň tito metaloví muzikanti dokazují, že mají do široka otevřené srdce a rozhodli se pomáhat Nadačnímu fondu Jonášek.

číst více

Patronka Nadačního fondu Eva Matějovská

Patronka Nadačního fondu Eva Matějovská

V dubnu 2014 se stala patronkou Nadačního fondu Jonášek mladá talentovaná zpěvačka Eva Matějovská.

Eva Matějovská je pop-rocková zpěvačka, která kromě zpívání ráda tancuje, baví ji herectví, hraje na klavír, kytaru a flétnu a má ráda sport.

Společně s námi Eva navštívila onkologické oddělení dětské fakultní nemocnice Brno, kde předala spousty hraček, úsměvů a podpory malým statečným pacientům.

Pravidelně vystupuje a podporuje Nadační fond na benefiční akci Jonáškovo zábavné odpoledne.

Více o Evě naleznete na www.evamatejovska.com.

číst více

Patroni Nadačního fondu kapela Mňága a Žďorp

Patroni Nadačního fondu kapela Mňága a Žďorp

Našim dalším patronem se v letošním roce stala hudební skupina Mňága a Žďorp. Dnes už česká hudební legenda, vznikla v roce 1987 a na svém kontě má 13 vydaných alb. To poslední s názvem Třínohý pes vyšlo letos v březnu. Kapela je stále na koncertním turné a rozhodla se naší nadaci přispívat pravidelnou částkou z každého odehraného koncertu. Jak dodává frontman a zpěvák skupiny Petr Fiala „Rádi se staneme patrony nadace a trochu pomůžeme nemocným dětem v jejich nelehkém boji.“

Veškeré informace o hudební skupině Mňága a Žďorp naleznete na www.mnaga.cz.

číst více

Patron Nadačního fondu Ondřej Němec

Patron Nadačního fondu Ondřej Němec

Od listopadu 2016 se dalším patronem našeho Nadačního fondu Jonášek stal reprezentační hokejový obránce Ondřej Němec.

Ondra je rodák z Třebíče, kde také začaly jeho první hokejové krůčky. V roce 1999 přestoupil do Vsetína, což se později ukázalo pro jeho hokejovou kariéru jako zásádní. Ve Vsetíně prošel kategoriemi dorostenců, juniorů a následně se stal nedílnou součástí extraligového Vsetína mezi dospělými.

Od roku 2005 jeho dráha pokračovala v extraligovém týmu Karlových Varů, se kterým získal v roce 2009 extraligový titul.

V sézoně 2010 získal angažmá v ruské KHL (Severstal Čerepovec, CSKA Moskva, Atlant Mytišči) kde kromě působení ve Lvu Praha hrál až do loňské sezóny. V současnosti je hlavním pilířem Komety Brno.

Od mládežnických kategorií je Ondra stabilním článkem reprezentačních výběrů, v roce 2010 si z MS v Německu odvezl zlatou medaili, v letech 2011a 2012 medaili bronzovou. V sézoně 2002 byl draftován týmem Pittsburgh Penguins jako celkově 35. hráč. Je ženatý, má ženu Kateřinu a dva syny Adama a Matěje.

číst více

Podporují nás