Jak pomáháme

Pokud máte onkologicky nemocné dítě a potřebujete jakoukoliv pomoc, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Zde uvádíme výběr z toho, čím Nadační fond Jonášek pomáhá.

Telefon, tablet, notebook. Dnes téměř pro každé dítě v první třídě běžná věc. Pro onkologicky nemocné dítě může být však nesplnitelný sen. Rodiče takto nemocných dětí jsou často díky péči o ně bez jednoho příjmu ze zaměstnání. A tak věci jako telefon, tablet, notebook, ale i dražší kompenzační pomůcky nejsou schopní financovat.

Přitom zrovna tyto věci mohou být při dlouhodobém pobytu v nemocnicích na posteli jediným kontaktem s vnějším světem a alespoň trochu rozptýlením v těžkých chvílích.

Pomáhejte s námi!

Jak? Podívejte se, jak můžete pomoci i Vy.

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

Děkujeme Davidu Březovjákovi, který vyrazil pěšky v rámci dobrotúry ze Zlína do Berlína. Po cestě vysílal živé streamy a tímto dokázal na své cestě dlouhé téměř 550 km vybrat rehabilitaci Zuzanky, kterou Nadační fond již dlouhou dobu podporuje krásnou částku bezmála 30.000,-Kč.

DAVIDE děkujeme jsi borec.

číst více

Dětská sestava pro Lili a Nikolase

Dětská sestava pro Lili a Nikolase

Lili a Nikolas z Valašského Meziříčí si přáli na zahradu dětskou sestavu. Jsme rádi, že i díky Vám všem, kteří nám pomáháte jsme jim mohli jejich přání splnit .

číst více

Tablet pro Ellinku

Tablet pro Ellinku

Ellince, kterou dlouhodobě podporujeme, jsme do lázní Klimkovice zavezli tablet, který jsme ji zakoupili pro zábavu, ale hlavně , který jí pomůže k zdokonalování jejího vývoje.

číst více

Dokovací stanice pro dětskou hematoonkologii Ostrava

Dokovací stanice pro dětskou hematoonkologii Ostrava

Jsme rádi, že jsme mohli na dětské hematoonkologii Ostrava předat dokovací stanici pro infuzní pumpy v hodnotě téměř čtyřicet tisíc korun. Věříme, že pomůže sestřičkám při jejich náročné péči o malé pacienty.

číst více

Invalidní vozík pro Nikolku

Invalidní vozík pro Nikolku

Nikolce, které se snažíme pomáhat po celou dobu jejího boje s nemocí, způsobily vedlejší účinky náročné léčby dočasnou imobilitu.

Proto jsme se rozhodli zakoupit a bezplatně jí zapůjčit invalidní vozík.

Zatímco Nikolka dospávala po narkóze, jsme pro ni společně s její maminkou připravili překvapení, s kterého měla po probuzení velkou radost.

číst více

Televize pro Míšu

Televize pro Míšu

Moc rádi jsme splnili  přání Míšovi, který si přál do svého pokojíčku televizi, aby mohl ze své postýlky sledovat oblíbené pohádky. Všem, kteří nám pomáháte plnit dětská přání děkujeme. Váš NFJ.

číst více

Infuzní pumpa Argus pr FN Ostrava

Infuzní pumpa Argus pr FN Ostrava

Díky finančnímu příspěvku společnosti PWO Czech Republic a.s., jsme zakoupili a předali na dětské hematoonkologii FN Ostrava, Infuzní pumpu Argus v hodnotě 30.978,- Kč.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

NFJ

číst více

Podporují nás