Novinky

Velikonoční balíčky

Velikonoční balíčky

12. 4. 2021–0. 0. 0000

Pro všechny děti, které si nemohly užít velikonoční svátky v rodinném kruhu a musely zůstat v péči dětských onkologických oddělení, jsme připravili 60 velikonočních balíčků, které jsme rozvezli do FN Brno, FN Olomouc a FN Ostrava.

Poděkování patří sponzorům, díky kterým jsme tuto akci mohli uskutečnit: M&M reality holding, pobočka Valašské Meziříčí, Mocobs -Domy z kontejnerů a modulové stavby , Hruška Ostrava - Martinov, PWO Czech Republic a.s., RAP GROUP s.r.o.

Děkujeme.

Více

Jonáškova vánoční kometa - reportáž

Jonáškova vánoční kometa - reportáž

7. 1. 2021–0. 0. 0000

Děkujeme Regionální televizi CZ za natočenou reportáž a všem, kteří se jakkoliv podíleli na projektu Jonáškova vánoční kometa.

Celou reportáž naleznete zde nebo v detailu novinky.

Váš NFJ.

Více

Jonáškova vánoční kometa

Jonáškova vánoční kometa

7. 1. 2021–0. 0. 0000

Děkujeme z celého všem, kteří jste přispěli na transparentní účet, nebo zakoupili dárek pro tyto děti, které momentálně bojují se svou nemocí. Z důvodu opatření v nemocnicích bylo předávání dárku trochu komplikované, ale věříme, že Vás všechny radost dětí potěší, tak jako nás.

Děkujeme, společně s Vámi jsme to zvládli. Váš NFJ.

Více

Zapalme svíčku

Zapalme svíčku

21. 12. 2020–0. 0. 0000

Mít děti není samozřejmost. Když dítě zemře, je to veliká rána pro pozůstalé rodiče, sourozence a prarodiče. Jsou zde ale i další příbuzní, spolužáci, kamarádi i sousedé, kterých se to bolestně dotýká. Po dětech, které předčasně odešly, zůstává prázdné místo v rodinách, ve třídách, v zaměstnání, v sousedství…

Druhá neděle v prosinci je světovým dnem památky zesnulých dětí. Letos se na mnoha místech na světě otevřená setkání rodin, přátel a veřejnosti nekonají. Ale budou se jako vždy zapalovat svíčky - v 19 hodin místního času - a vytvoří tak opět virtuální vlnu světla po celé zeměkouli.

Ve Valašském Meziříčí se také můžete osobně nebo virtuálně účastnit bohoslužeb v evangelickém kostele, kdy budeme myslet na všechny děti a mladé lidi, kteří odešli z tohoto světa dříve, než stačili dospět a zestárnout, a na jejich rodiny i přátele.

Více

Jonáškova vánoční kometa

Jonáškova vánoční kometa

8. 11. 2020–0. 0. 0000

Když před 10 lety začal Nadační fond Jonášek, který pomáhá onkologicky a těžce nemocným dětem, začal plnit přání nejen malým pacientům, ale také Jonáškovi, který si přál naplnit nemocné dětské tváře štěstím. Blíží se Vánoce, čas kdy jsou rodiny spolu, radují se a užívají si společných chvilek. Rádi bychom Vám představili několik dětí, které se aktuálně léčí s onkologickým onemocněním a jejichž rodiny se nyní potýkají se strachem, nejistotou a odloučením. Jako všechny děti mají i ty nemocné, kromě toho aby byly zdravé, svá přání. Pojďte je s námi podpořit a splňte některému z nich vánoční přání!

Jak na to?

V našem albu najdete příběhy dětí. Dárek můžete zakoupit celý, pak se nám stačí ozvat na email nadacejonasek@seznam.cz, nebo přispět libovolnou částkou na transparentní účet JONÁŠEK DĚTEM. Do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a dárek na který přispíváte. Děkujeme.

Číslo transparentního účtu:

123-2312190287/0100

Děkujeme vám za pomoc.

Více

Lysá 2020

Lysá 2020

30. 6. 2020–0. 0. 0000

19.09.2020 proběhne již 4. benefiční pochod na Lysou horu, tentokrát věnovaný Janě z Valašského Meziříčí. Jako každým rokem mohou všichni pomoci zakoupením trika v hodnotě 300,- Kč, nebo zasláním 300,- Kč na účet nadace kde do variabilního symbolu uvedou jméno osoby, a velikosti trika a tyto budou nachystaná k převzetí přímo na místě pochodu.

Plakát v plném rozlišení naleznete zde (jpg).

Více

Podporují nás