Novinky

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

Dobrotúra vynesla 29 200 korun pro nemocnou dívku

29. 8. 2023

Děkujeme Davidu Březovjákovi, který vyrazil pěšky v rámci dobrotúry ze Zlína do Berlína. Po cestě vysílal živé streamy a tímto dokázal na své cestě dlouhé téměř 550 km vybrat rehabilitaci Zuzanky, kterou Nadační fond již dlouhou dobu podporuje krásnou částku bezmála 30.000,-Kč.

DAVIDE děkujeme jsi borec.

Více

Davidova dobrotúra

Davidova dobrotúra

18. 8. 2023

Přátelé, oslovil nás Březovják David z Hošťálkové, že chce udělat túru ze Zlína do Berlína k Braniborské bráně. Slovo dalo slovo a my se s Davidem rádi domluvili.....
Během této cesty bude vysílat streamy a tímto žádat sledující o finanční příspěvek, který chce potom věnovat na dobrou věc. David si vybral Nadační fond Jonášek a vybranou částku věnuje na podporu těžce nemocné Zuzanky, kterou NFJ již dlouhodobě podporuje.
David vyráží ve speciálním tričku 11.08.2023 ze Zlína. Na startu budeme s ním i se Zuzkou a jejími rodiči a vyprovodíme Davida na jeho dlouho cestu, která měří 552,3 km a David by ji chtěl ujít za 11 - 12 dní.
Před startem 11.08. ve 12.30 bude mít David ještě rozhovor v Hitrádiu Zlín, kde se dozvíte o túře bližší informace. Rozhovor můžete poslouchat na frekvencích :
• Zlín 91,7 FM
• Vsetín 102,5 FM
• Uherské Hradiště 101 FM
• Uherský Brod 96,2 FM.
Přátelé pojďme prosím Davida společně podpořit sledováním jeho túry a pomozme společně Zuzce.
Sledovat Davidovu túru do Berlína můžete na:
Instagram - zde bude průběžně přidávat fotky a videa z cesty pomocí funkce příběh a taky to bude neustále k vidění v Davidovém výběru příběhů. Zde: https://instagram.com/ nebo při vyhledání @davidbrezovsky
Tik Tok - na téhle platformě bude streamovat 3-4 hodiny denně. Zde: https://www.tiktok.com/ - @david.brezovjak8
DĚKUJEME VÁŠ NFJ

Více

7. ROČNÍK BENEFIČNÍHO POCHODU 16.09.2023

7. ROČNÍK BENEFIČNÍHO POCHODU 16.09.2023

14. 7. 2023

V roce 2017 se uskutečnil 1. ročník benefičního pochodu na Lysou horu, pro tenkrát pětiletého Kubíka z Ratiboře, který se léčil s lymfoblastickou leukémií.
V loňském roce nás ale zastihla smutná zpráva - Kubíkovi se nemoc vrátila a bohužel svůj statečný a nerovný boj prohrál.
Proto jsme se rozhodli uspořádat letošní výstup jako vzpomínku na Kubíka a na jeho počest.
A protože bude tento ročník jiný, oslovili jsme všechny rodiny, pro které jsme v uplynulých letech pochod pořádali, aby se ho zúčastnili také. Letošní výšlap tedy bude uspořádán nejen za Kubu, jako vzpomínka na jeho statečný boj, ale i jako podpora všech nemocných dětí, pro které jsme pochod v minulosti pořádali a které i nadále potřebují naši podporu a pomoc.
No a když už změny, tak ještě jedna a zásadní. Změnili jsme destinaci a letošní 7.ročník bude na Javorový vrch u Třince a uskuteční se v sobotu 16.09.2023.
Výhodou je, že na Javorový vrch je možnost volby z několika tras s různou obtížností. Tudíž se mohou zúčastnit i ti, pro které je výstup na Lysou horu příliš náročný. Kromě toho zde vede asfaltová cesta, je tedy možné vyrazit na vrchol na kole, s kočárky i s malými dětmi. Velmi příjemnou alternativou je lanová dráha, takže cesta na vrchol může být velmi pohodlná. A díky příjemnému zázemí, bude na všechny účastníky čekat na vrcholu občerstvení a taky jedno překvapení.
Věříme, že se s námi opět vydáte na benefiční pochod a že změny, které jsme letos připravili Vás příjemně potěší.

Prodejní místa :
- prodejna bytového textilu Polášek,(bývalá prodejna Diamant), Poláškova 32, Valašské Meziříčí
- Kavárna Vali Mali Valašské Meziříčí-Abácie, prodejna PePe Hair Valašské Meziříčí, Kavárna Zašivárna Valašské Meziříčí, TIP CAFE Zubří, pekárna Tip Šop Zubří, Tip dok a MěÚ Zubří matrika.

Trička si také můžete rezervovat zaplacením částky 300,-Kč na transparentní účet NF Jonášek, č. ú. 123-2312190287/0100, do zprávy pro příjemce napište příjmení a velikost. Po zaplacení budete mít tričko připraveno k vyzvednutí na startu pochodu.

Možnost dopravy společným autobusem. Cena dopravy tam i zpět 120,-Kč/osoba. Objednat dopravu můžete na tel. čísle 777238777, nebo emailu NF Jonášek a rezervace bude potvrzena zaplacením 120Kč/osoba na účet NFJ.

Č.ú. : 43-8142610257/0100. Nástupní místa Valašské Meziříčí, Nový Jičín, po domluvě je možno nastoupit, kdekoliv po trase.

Váš NFJ.

Více

Fotografie a reportáž z Jonáškova zábavného odpoledne 2023

Fotografie a reportáž z Jonáškova zábavného odpoledne 2023

21. 6. 2023

Fotografie z Jonáškova zábavného odpoledne 2023 naleznete zde a zde.

Reportáž Regionální televize z Jonáškova zábavného odpoledne 2023 naleznete zde.

Více

Děkujeme

Děkujeme

2. 6. 2023

Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat všem účinkujícím, organizacím za doprovodný program, sponzorům, návštěvníkům a pomocníkům, kteří se podíleli na průběhu a organizaci akce Jonáškovo zábavné odpoledne 2023. I díky vaší pomoci a příspění jsme na pomoc onkologicky a těžce nemocným dětem získali částku 430455,- Kč.

Děkujeme.

Více

Robča

Robča

27. 3. 2023

Při naší práci v Nadačním fondu Jonášek se bohužel setkáváme i se smutnými příběhy. 17-letý Robča, kterého jsme podpořili v rámci Jonáškovy vánoční komety, vloni bohužel zemřel. Jeho rodiče nás oslovili a i v jejich těžké životní situaci se rozhodli podpořit naši práci. Proto jsme rádi, že můžeme sdílet příspěvek Robčovy maminky Petry.

Více

Podporují nás