Jak pomáháme

Pokud máte onkologicky nemocné dítě a potřebujete jakoukoliv pomoc, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Zde uvádíme výběr z toho, čím Nadační fond Jonášek pomáhá.

Telefon, tablet, notebook. Dnes téměř pro každé dítě v první třídě běžná věc. Pro onkologicky nemocné dítě může být však nesplnitelný sen. Rodiče takto nemocných dětí jsou často díky péči o ně bez jednoho příjmu ze zaměstnání. A tak věci jako telefon, tablet, notebook, ale i dražší kompenzační pomůcky nejsou schopní financovat.

Přitom zrovna tyto věci mohou být při dlouhodobém pobytu v nemocnicích na posteli jediným kontaktem s vnějším světem a alespoň trochu rozptýlením v těžkých chvílích.

Pomáhejte s námi!

Jak? Podívejte se, jak můžete pomoci i Vy.

X Box mise

X Box mise

S X Boxy jsme už navštívili tyto nemocnice : Vsetín, Valašské Meziříčí, Nový Jiíčín, Ostrava, Jičín, Zlín.

číst více

Koloběžka pro Fandu

Koloběžka pro Fandu

To nejkrásnější, co u nemocných dětí můžeme vidět, je úsměv na jejich tvářích. Fandovi,který již 8 let bojuje se svým onemocněním, dnes Nadační fond Jonášek splnil jeho přání. Fanoušku, ať se ti na koloběžce dobře jezdí.

číst více

Dárky pro Valašskomeziříčskou nemocnici

Dárky pro Valašskomeziříčskou nemocnici

Dnes 19. září ve velmi přátelské a milé atmosféře, kterou vytvořil zdravotní personál dětského oddělení Valašskomeziříčské nemocnice, byl zástupci nadace předán dar. Pro dětské oddělení nemocnice ve Valašském Meziříčí jsme zakoupili dle jejich přání dětské povlečení, polštáře, úložné boxy, malované dekorace atd… Například malované dekorace budou nově na každém pokoji dělat dětským pacientům radost. Jejich instalace proběhne v následných dnech. Zástupci představili termín příštího ročníku benefiční akce „Jonáškovo zábavné dopoledne“, která se odehraje 20. a 21. května 2017. Právě část výtěžku z této benefice posloužila k nákupu darovaných předmětů. Během normálního provozu oddělení si všichni našli čas i na diskuzi o další spolupráci.

číst více

Mobilní telefon pro Honzu

Mobilní telefon pro Honzu

V pátek 9. září jsme navštívili v Tišnově Honzíka. Předali jsme mu věci, které si moc přál. Mobilní telefon v hodnotě 2.800,- Kč a tablet v hodnotě 2.199,-Kč

číst více

Dětská chůvička pro Matyáše

Dětská chůvička pro Matyáše

Bohužel nestihneme všechny naše děti osobně navštívit a tak občas posíláme balíčky. Ten další balíček byl s dětskou chůvičkou v hodnotě 5.029,- Kč. Matyášovi a jeho rodině tento praktický pomocník udělal radost.

číst více

Monitoring epileptického záchvatu pro Davídka

Monitoring epileptického záchvatu pro Davídka

Malému Davídkovi jsme zakoupili monitoring epileptického záchvatu v hodnotě 18.701,- Kč.

číst více

Kočárek pro Tobiáška

Kočárek pro Tobiáška

Tobiáškovi jsme udělali radost kočárkem a drobnými dárky v hodnotě 7000,- Kč.

číst více

Podporují nás