Jak pomáháme

Pokud máte onkologicky nemocné dítě a potřebujete jakoukoliv pomoc, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Zde uvádíme výběr z toho, čím Nadační fond Jonášek pomáhá.

Telefon, tablet, notebook. Dnes téměř pro každé dítě v první třídě běžná věc. Pro onkologicky nemocné dítě může být však nesplnitelný sen. Rodiče takto nemocných dětí jsou často díky péči o ně bez jednoho příjmu ze zaměstnání. A tak věci jako telefon, tablet, notebook, ale i dražší kompenzační pomůcky nejsou schopní financovat.

Přitom zrovna tyto věci mohou být při dlouhodobém pobytu v nemocnicích na posteli jediným kontaktem s vnějším světem a alespoň trochu rozptýlením v těžkých chvílích.

Pomáhejte s námi!

Jak? Podívejte se, jak můžete pomoci i Vy.

U Adama v Kuřimi

U Adama v Kuřimi

Adamovi do Kuřimi jsme díky Vám všem mohli zavézt mobilní telefon a hygienické a dezinfekční potřeby.

číst více

Školní set pro Kubíka

Školní set pro Kubíka

Kubík, který od září nastupuje do školy, si přál pirátskou školní brašnu, kterou jsme mu moc rádi zakoupili a předali.

číst více

Charitativní herní turnaj GG Prague 2018

Charitativní herní turnaj GG Prague 2018

Herní přenosy jsou čím dál tím populárnějším žánrem, který sleduje velké množství diváků, proč je tedy nevyužít k dobré věci?

Na dobrou věc se rozhodli přispět i pořadatelé herního turnaje GG Prague 2018.  Jeho účastníci zápolili v jedné z nejpopulárnějších multiplayerových her současnosti, v Counter-Strike: Global Offensive. Jedná se o čistě amatérský turnaj, na který mají vstup zapovězený všichni, kdo se v minulosti na oficiálním turnaji v některé FPS hře umístili na osmém a lepším místě.

číst více

Pozdrav od Tadeáška

Pozdrav od Tadeáška

Přátelé, díky Vám všem, kteří jste přispěli, mohl Tadeášek v červnu absolvovat operaci, po které následuje lázeňský pobyt v Klimkovicích, z kterých Vás všechny zdraví. Děkujeme Vám za Tadeáška a za všechny děti, kterým díky Vám pomáháme.

číst více

Tablet pro Bellinku a telefon pro Kubu

Tablet pro Bellinku a telefon pro Kubu

Přátelé, opět se s Vámi můžeme podělit o radost, kterou jsme udělali Bellnice, která si přála tablet a Kubovi, který je již sedm měsíců po transplantaci kostní dřeně, jeho imunita mu nedovoluje se stýkat se svými kamarády a přál si telefon, který mu to umožní.

číst více

Malé ohlédnutí za rokem 2017

Malé ohlédnutí za rokem 2017

Pomoc pro Tadeáška

Pomoc pro Tadeáška

Tadeášek se narodil ve Valašském Meziříčí a to v květnu roku 2012, předčasně ve 26. týdnu těhotenství. Když se narodil, vážil pouhých 1100 gramů. Rodiče slyšeli od lékařů jen špatné prognózy k tak předčasnému startu do života, které se bohužel začaly záhy naplňovat.

číst více

Podporují nás