7. ROČNÍK BENEFIČNÍHO POCHODU 16.09.2023

« zpět na seznam novinek

14. 7. 2023

7. ROČNÍK BENEFIČNÍHO POCHODU 16.09.2023
V roce 2017 se uskutečnil 1. ročník benefičního pochodu na Lysou horu, pro tenkrát pětiletého Kubíka z Ratiboře, který se léčil s lymfoblastickou leukémií.
V loňském roce nás ale zastihla smutná zpráva - Kubíkovi se nemoc vrátila a bohužel svůj statečný a nerovný boj prohrál.
Proto jsme se rozhodli uspořádat letošní výstup jako vzpomínku na Kubíka a na jeho počest.
A protože bude tento ročník jiný, oslovili jsme všechny rodiny, pro které jsme v uplynulých letech pochod pořádali, aby se ho zúčastnili také. Letošní výšlap tedy bude uspořádán nejen za Kubu, jako vzpomínka na jeho statečný boj, ale i jako podpora všech nemocných dětí, pro které jsme pochod v minulosti pořádali a které i nadále potřebují naši podporu a pomoc.
No a když už změny, tak ještě jedna a zásadní. Změnili jsme destinaci a letošní 7.ročník bude na Javorový vrch u Třince a uskuteční se v sobotu 16.09.2023.
Výhodou je, že na Javorový vrch je možnost volby z několika tras s různou obtížností. Tudíž se mohou zúčastnit i ti, pro které je výstup na Lysou horu příliš náročný. Kromě toho zde vede asfaltová cesta, je tedy možné vyrazit na vrchol na kole, s kočárky i s malými dětmi. Velmi příjemnou alternativou je lanová dráha, takže cesta na vrchol může být velmi pohodlná. A díky příjemnému zázemí, bude na všechny účastníky čekat na vrcholu občerstvení a taky jedno překvapení.
Věříme, že se s námi opět vydáte na benefiční pochod a že změny, které jsme letos připravili Vás příjemně potěší.

Prodejní místa :
- prodejna bytového textilu Polášek,(bývalá prodejna Diamant), Poláškova 32, Valašské Meziříčí
- Kavárna Vali Mali Valašské Meziříčí-Abácie, prodejna PePe Hair Valašské Meziříčí, Kavárna Zašivárna Valašské Meziříčí, TIP CAFE Zubří, pekárna Tip Šop Zubří, Tip dok a MěÚ Zubří matrika.

Trička si také můžete rezervovat zaplacením částky 300,-Kč na transparentní účet NF Jonášek, č. ú. 123-2312190287/0100, do zprávy pro příjemce napište příjmení a velikost. Po zaplacení budete mít tričko připraveno k vyzvednutí na startu pochodu.

Možnost dopravy společným autobusem. Cena dopravy tam i zpět 120,-Kč/osoba. Objednat dopravu můžete na tel. čísle 777238777, nebo emailu NF Jonášek a rezervace bude potvrzena zaplacením 120Kč/osoba na účet NFJ.

Č.ú. : 43-8142610257/0100. Nástupní místa Valašské Meziříčí, Nový Jičín, po domluvě je možno nastoupit, kdekoliv po trase.

Váš NFJ.

Podporují nás